Похорон клірика Житомирської єпархії

13 грудня 2017 року, відійшов у вічність, на 71 році життя, клірик Житомирської єпархії, ієрей Іоан Сорока. Він ніс своє служіння у храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла с. Пряжів, Житомирського району.

15 грудня 2017 відбулось поховання новопреставленого ієрея Іоана. Заупокійне Богослужіння очолив керуючий Житомирською єпархією єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. Преосвященному владиці співслужило духовенство єпархії. Після чину похорону тіло спочилого, під спів ірмосів канону святого Андрія Критського, перенесли до сільського кладовища. На цвинтарі владика Паїсій звершив літію біля тіла спочилого священнослужителя. Після уставних богослужінь тіло новопреставленого ієрея Іоана поховали.

Єпархіальне управління та духовенство єпархії, висловлює свій глибокий жаль та смуток з приводу кончини новопреставленного ієрея Іоана, який був зразковим священиком, добрим пастирем і ревним працівником у винограднику Христовому. Разом із цим висловлюєм щирі слова співчуття рідним, близьким, друзям, та духовній пастві.

Нехай Всемилостивий Господь, прийме свого служителя в оселі праведників, де всі святі спочивають.

Прес-служба Житомирської єпархії