Освячення престолу Свято-Вознесенського храму в с. Велика Цвіля, Ємільчинського району

1 чевня 2019 року, у суботу п’ятої седмиці після Пасхи, керуючий Житомирсько-Овруцькою єпархією Української Православної Церкви (ПЦУ), єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій з архіпастирським візитом відвідав релігійну громаду Свято-Вознесненської парафії с. Велика Цвіля Ємільчинського району, Житомирської області. В цей день, на запрошення громади, яка раніше перейшла від УПЦ Московського Патріархату до Української Православної Церкви (ПЦУ), єпископ Паїсій разом з духовенством єпархії звершив чин освячення престолу на честь свята Вознесіння Господнього та святкову Божественну Літургію.

Під час богослужіння єпископу співслужили: настоятель храму протоієрей Микола Кильник, благочинний Ємільчинського району протоієрей Іван Фатич, благочинний Хорошівського району протоієрей Петро Андрусяк, священик Ємільчинського благочиння ієрей Андрій Буняк, а також клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протодиякон Василь Татарин.

По завершенню святкової служби було освячено пам’ятний хрест, який поставлений біля храму.

Також після привітання громади з великою подією в житті парафії, єпископ Паїсій відзначив “Благословенними грамотами” благодійників та жертводавців храму.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)