Оновлення храму у с.Жеребки Чуднівського благочиння

У понеділок, 18 вересня 2017 року, Свята Православна Церква за своїм богослужінням молитовно вшановує пам’ять прор. Захарії і прав. Єлисавети, батьків св. Іоана Предтечі (І); прмч. Афанасія Брестського (1648); кончину блгв. кн. Гліба, в хрещенні Давида (1015); мчч. Фифаїла і сестри його Фівеї (Вивеї, 98 – 138); мч. Сарвила, мц. Раїси (Іраїди, бл. 308); мчч. Ювентина і Максима, воїнів (361 – 363); мчч. Урвана, Феодора та Медимна і з ними 77 мужів від церковного чину, що в Нікомидії постраждали (370); мч. Авдія (Авида) в Персії (V).

Цього дня преосвященніший Паїсій, єпископ Житомирський і Овруцький, звершив чин оновлення храму і очолив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у храмі святого Архістратига Божого Михаїла у с. Жеребки Чуднівського благочиння.

Владиці співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Стецюк, секретар Житомирської єпархії протоієрей Павло Ядчишин, благочинний Чуднівсього благочиння протоієрей Андрій Артемчук, благочинний Любарського благочиння протоієрей Василь Зварич, священнослужителі Житомирської єпархії УПЦ КП.

На Літургії під час заупокійної ектенії архіпастир підніс молитву за спокій душі новопредставленого протоієрея Олександра Залужного.

За потрійною ектенією духовенство разом з вірянами молилися за мир в Україні та звільнення від нашестя чужинців і ворогів.

Після відпусту владика Паїсій нагородив активних парафіян храму благословенними грамотами.

Завершилось богослужіння за благочестивою православною традицією хресним ходом і церковним многоліттям.

Вітаємо причасників з прийняттям Святих Христових Тайн! Усіх парафіян храму святого Архістратига Божого Михаїла у с. Жеребки Чуднівського району щиро вітаємо з оновленням храму! Богові нашому слава навіки віків!

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Прес-служба Житомирської єпархії