Очільник єпархії освятив місце для побудови храму в Романівському районі

18 жовтня 2020 року єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відвідав Романівське благочиння.

Очільний єпархії прибув до с. Дертка Романівського району на запрошення настоятеля місцевої громади ієрея Ростислава та жителів села, щоб освятити місце для побудови храму.

Архіпасттр Житомирщини звершив чин освячення хреста та місця для будівництво храму який був зруйнований комуністичною радянською владою.

За богослужінням владиці співслужили настоятель громади ієрей Ростислав, благочинний Романівського району протоієрей Іоан Майка та запрошене духовенство.

У молитві, також, взяли участь представники місцевої православної громади.

Після чину освячення, єпископ Паїсій звернувся до присутніх з архіпастирським словом та подякував місцевій громаді за бажання побудови храму у власному селі. Владика закликав віруючих гуртуватись навколо будівництва та єднатись в лоні Української Православної Церкви і будавати храми для спасіння наших душ.

Також, зі слова подяки за візит та освячення місця для побудови храму до владики звернулись настоятель громади та благочинний Романівського району.

Варто відмітити, що бажання відбудувати храм у громади було уже давно, проте жителі села вирішили його втілити в життя після отримання автокефалії для України, щоб згуртувати грамаду навколо Єдиної Помісної Православної Церкви України.

Пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії