Молебень з нагоди храмового свята у с. Липне Любарського благочиння Житомирської області.

28 серпня 2022 року, в Неділю 11-ту після П’ятдесятниці, в день свята Успіння Пресвятої Богородиці, з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, секретар Управління Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин, на запрошення релігійної громади Успіння Пресвятої Богородиці с. Липне, Любарського благочиння, Житомирської області очолив молебень до Пресвятої Богородиці з нагоди храмового свята.

Секретарю єпархії співслужили: благочинний Любарського благочиння та настоятель громади протоієрей Василь Зварич, священнослужителі  Любарського, Житомирського благочиння та клірики Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира.   

Під час богослужіння возносились особливі прохання за перемогу українського війська над окупантами, воїнів-захисників України, покалічених і поранених, за тих хто перебуває у полоні. Також молилися на благословення дітей на початок навчання.

На завершення молебня було виголошено Многоліття.

До  присутніх зі словом проповіді та привітання звернувся протоієрей Павло Ядчишин, який розповів про величність свята та особливе шанування Пресвятої Богородиці українським народом. Також священник привітав з храмовим святом громаду та побажав з Божою допомогою в найближчому часі довершити всі процедури пов’язані з переходом громади від московського патріархату до Православної Церкви України та безперешкодно увійти у свій храм, який належить громаді, а не священнику чи єпархії московського патріархату. Потрібно виконувати Заповіді Божі, а також дотримуватися вимог чинного законодавства України, а не дивитися в сторону росії і зневажати все українське-наголосив протоієрей Павло Ядчишин.

Після привітань була звершена заупокійна молитва за усіх невинно вбитих під час російсько-української війни та всіх воїнів, які віддали життя своє за волю і Незалежність України.

Благочинний Любарського благочиння протоієрей Василь Зварич подякував священнослужителям та усім присутнім за спільну молитву та побажав наступне свято святкувати вже у приміщені храму.

Нагадуємо, що 10 липня 2022 року, релігійна громада Успіння Пресвятої Богородиці с. Липне, Любарського району, Житомирської області на своїх зборах прийняла рішення про вихід релігійної громади з юрисдикції московського патріархату та перехід до Православної Церкви України.