Храм великомученика Димитрія Солунського в Андрушівці відзначив храмове свято

8 листопада 2017 року відбувся візит преосвященного єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія на храмове свято на честь великомученика Димитрія Солунського в м. Андрушівка, Житомирської області, Андрушівського району. Цей день позначений знаменною подією в житті цієї громади. Саме на храмове свято було освячено новий іконостас та дзвіницю.

Владику на подвір’ї храму зустрічали парафіяни, які разом з дітками привітали єпископа квітами та короваєм. В храмі владику зустрічав настоятель храму протоієрей Микола Цап разом з духовенством Житомирської єпархії.

Після зустрічі відбувся чин освячення новопоставленого іконостасу та дзвіниці та розпочалася святкова Божественна Літургія, яку очолив преосвященний єпископ Паїсій.

У слові до чисельної громади, котра зібралася на цю урочистість, духовенства Житомирської єпархії та священиків римо-католицької конфесій, владика Паїсій розповів про значення подвигу великомученика Димитрія Солунського та привітав усіх з храмовим святом і освяченням нового іконостасу і дзвіниці.

Після святкового хресного ходу навколо храму, владика Паїсій нагородив церковними нагородами настоятеля храму, громаду парафії та усіх хто потрудився на спорудженні величного іконостасу і інших робіт на даній парафії.

В свою чергу настоятель храму протоієрей Микола Цап подякував єпископу Паїсію та духовенству за спільну молитву, а всім жертводавцям, парафіянам і працівникам за великий вклад у розбудові Української Помісної Православної Церкви.

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Прес-служба Житомирської єпархії