Громада с. Сінгурі приєдналася до Православної Церкви України

2 лютого 2019 року в с. Сінгури Житомирського району на загальних зборах Свято-Хрестовоздвиженської громади відбулася знакова подія – перехід до Православної Церкви України.
Для громади цей крок став дуже важливим і знаковим. 
Збори проходили в Будинку культури с. Сінгури. В вестибюлі Будинку культури всіх бажаючих парафіян взяти участь в зборах реєстрували представники громади з метою недопущення до зборів «привезених гастролерів».
На початок зборів реєстрацію пройшли 100 осіб.
На початку зібрання було обрано голову та секретаря парафіяльних зборів. 
Підійшовши до найважливішого питання порядку денного було надано можливість висловити свою думку всім бажаючим. По регламенту зібрання на виступ кожному виділено по 3 хвилини. 
Парафіяни закликали свого парафіяльного священика підтримати їх намір і приєднатись до Православної Церкви України. На дану пропозицію парафіяни отримали від священика відмову.
Нажаль, на зборах не обійшлося без маніпуляцій з боку благочинного Житомирського району протоієрея Димитрій Новіцький, який закликав людей відмовитись від їхнього наміру мотивуючи тим, що «нова церква ще не створена повністю» і «важливо вірити в Бога серцем».
Після численних виступів зібрання перейшло безпосередньо до голосування. Голосування про перехід в Православну Церкву Україну підтримало 76 осіб. 
Управління Житомирської єпархії Православної Церкви України щиро вітає Хрестовоздвиженську парафію с. Сінгури Житомирського району з прийняттям такого важливого рішення!
Як сказав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній «Двері нашої Церкви відкриті для усіх»

Прес-служба Житомирської єпархії