Духовенство Житомирської єпархії отримало свідоцтва про державне визнання дипломів про вищу духовну освіту

Ухвалений влітку 2014 року Закон України «Про вищу освіту», а також постанова Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. за № 652 «Про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами» дали зелене світло державному визнанню документів про вищу духовну освіту в Україні.

У зв’язку з вищезазначеним, у листопаді 2017 року з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія духовенство Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира подало необхідний пакет документів департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України.

Комісією з державного визнання документів про вищу духовну освіту розглянуто та визнано дипломи бакалавра та магістра Київської православної богословської академії: секретаря єпархіального управління Житомирської єпархії протоієрея Павла Ядчишина та кліриків Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрея Володимира Бігуна, протоієрея Василя Загнибіди, ієрея Іоана Сопронюка та протодиякона Василя Татарина.

4 червня 2018 року вищезазначені священослужителі Житомирської єпархії отримали свідоцтва про державне визнання документів про вищу духовну освіту у департаменті вищої освіти Міністерства освіта і науки України.

Прес-служба Житомирської єпархії