Духовенство єпархії взяло участь у зустрічі з Міністром у справах ветеранів

10 червня 2021 року, Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна відвідала Житомирщину.

Пані міністр взяла участь у вшанунні пам’яті загиблих Героїв, поспілкувалась із родинами загиблих на Алеї Слави та на Смолянському кладовищі.

З благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, у заходах прийняв участь керівник місіонерного відділу єпархії, настоятель Свято-Юрівського (козацького) храму протоієрей Олександр Стахурський.

Також цього дня у супроводі голови обласної ради Володимира Федоренка та мера міста Бердичева Сергія Орлюка відвідали «Госпіталь ветеранів війни» у місті Бердичеві. На території обласного шпиталю для ветеранів розташований храм великомученика і цілителя Пантелеймона Православної Церкви України, який діє понад шість років. Священнослужителі, які опікуються храмом сприяють захисникам і ветеранам війни проходити реабілітацію не лише тіла, а і людської душі. Вельмишановані гості розпочали свій робочий візит до шпиталю з відвіданням храму і молитви. Саме в цей день Православна Церква урочисто святкує велике свято Вознесіння Господнє!

У храмі гостей зустрів керівник єпархіального відділу по співпраці з державними органами, настоятель Свято-Пантелеймонівського храму м. Бердичів протоієрей Юрій Кирилюк. 

Пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії