До Житомирсько-Овруцької єпархії приєднались ще кілька парафій Московського Патріархату

27 лютого 2019 року, в управлінні Житомирсько-Овруцької єпархії єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій провів зустрічі з громадами Московського Патріархату, які виявили бажання перейти до Православної Церкви України.

23 лютого до Української Церкви на Житомирщині приєдналася парафія Святого Іоана Богослова с. Топори Ружинського району без священика.

24 лютого 2019 року до Житомирсько-Овруцької єпархії приєднались ще дві релігійні громади на Черняхівщині: Свято-Михайлівська парафія с. Вільськ та парафія Святого Василія Великого с. Зороків, на чолі зі своїм настоятелем ієреєм Василієм Негер.

Також цього ж дня 24 лютого на зборах у с. Вишпіль Черняхівського району утворилася нова релігійна громада на честь Покрови Пресвятої Богородиці, якою з благословення керуючого єпархією, духовно опікуватиметься священик Василь Негер.

28 лютого 2019 року до Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України приєднались ще дві релігійні громади Московського Патріархату.
В єпархіальному управлінні владика Паїсій провів зустріч з представниками двох громад Свято-Димитрівських с. Буки Малинського району та с. Чорнорудка Ружинського району.
Після подання прохань очільник єпархії благословив прехід громад до Єдиної Української Православної Церкви.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії