До Дня прикордонника звершено освячення каплиці Покрови Пресвятої Богородиці

У день свята Вознесіння Господнього та напередодні Дня прикордонника, 25 травня 2017 року, у Житомирі відбулись урочисті заходи і відкриття православної каплиці на території Північного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Після урочистих привітань на території Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій очолив освячення каплички на честь Покрови Пресвятої Богородиці і літію за спокій душ героїв та загиблих учасників АТО. Владиці співслужили настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору Житомира протоієрей Богдан Бойко, секретар Житомирської єпархії протоієрей Павло Ядчишин, клірики Михайлівського собору протоієрей Василь Загнибіда і протодиякон Василь Татарин.

По завершенню молитви Преосвященніший єпископ Паїсій нагородив тих, хто прийняв активну участь у побудові каплиці, благословенними грамотами від Синодального управління військового духовенства, а мецената – медаллю за жертовність і любов до України.

Нехай Всемилостивий Господь охороняє кожного, хто несе службу на захисті кордону нашої України.

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Прес-служба Житомирської єпархії