Діти та викладачі недільних шкіл Рівненщини відвідали Житомир

1 листопада 2018 року до Житомира завітали паломники з Рівпенщини. Понад 90 дітей з батьками та викладачами недільних шкіл Рівненської єпархії ( з Рівного, Березного, Демидівки, Дубна, Олексина, Дядькович) з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, прибули до древнього міста.

Спочатку паломники прибули до величного Свято-Михайлвського кафедрального собору м. Житомира, де їх радісно зустрів очільних Житомирської єпархії, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. Представники недільних шкіл рвненської єпархії подарували архіпастирю Житомирщини коровай та отримали від владики архіпастирське благословення.

Після зустрічі з владикою Паїсієм паломники завітали до храму де піднесли молитви за мир в Україні під час молебню у Хрестовоздвиженському приділі собору. Богослужіння з благословення є пископа Житомирського і Овруцького Паїсія звершив клірик свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Валерій Корзун. Після молитви для гості з Рівненщини мали можливість оглянути храм та прикластись до його святинь.

Також, паломники мали можливість олянути одну з найбільших недільних шкіл України, яка діє на території Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира.

На завершення паломники з Рівненщини відвідали ще одну перлину храмової архітектури м. Житомира – Свято-Георгіївський храм, збудований у Грузинському стилі.
Гості з Рівненської єпархії з настоятелем храму, секретарем Житомирської єпархії протоієреєм Павлом Ядчишиним звершили молебень за Україну та Єдину Помісну Православну Церкву.
Також паломники відвідали місцеву недільну школу. На цьому поломницька пподорож Рівнян до Житомира завершилась.

Прес-служба Житомрської єпархії