День тезоіменитства архіпастиря Житомирщини

У середу, 28 листопада, Свята Православна Церква за своїм богослужінням молитовно вшановує і прославляє преподобного Паїсія Величковського.

У цей день правлячий архиєрей Житомирської єпархії – преосвященний єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відзначив день свого Небесного покровителя.

З цієї нагоди у головному храмі м. Житомира – Свято-Михайлівському кафедральному соборі було звершено Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив єпископ Паїсій у співслужінні єпископа Одеського та Балтського Павла.

За богослужінням владиці співслужили настоятель собору протоієрей Богдан Бойко, секретар Житомирської єпархії, настоятель Свято-Георгіївського храму протоієрей Павло Ядчишин, численні священики з Житомира і Житомирської області.

По завершенні літургії було відслужено молебень перед іконою преподобного Паїсія Величковського.

Після богослужіння очільника Житомирської єпархії привітав з днем тезоіменинства єпископ Одеський і Балтський Павло, подякувавши за євхаристійне єднання в моливі та побажавши владиці молитовного заступництва небесног покровителя.

Потім до владики Паїсія зі словами привітань від імені духовенства та вірян звернувся секретар єпархії протоієрей Павло Ядчишин.

Також владику привітали  священики м. Житомира і Житомирської області, які брали участь у богослужінні.

На завершення єпископ Паїсій подякував всім за вітання, після чого було проспівано уставне многоліття.

Протягом дня єпископ Паїсій отримав велику кількість вітань: від Святійшого Патріарха Філарета, численних архиєреїв, влади, духовенства та парафіян.

День тезоіменинства преосвященнійшого єпископа Паїсія

У середу, 28 листопада 2018 року, коли Православна Церква вшановує пам'ять преподобного Паїсія Величковського, правлячий архієрей Житомирською єпархією молитовно відзначає День свого небесного покровителя.Божественну літургію в цей день очолив сам владика Паїсій разом з єпископом Одеським та Балтським Павлом у співслужінні соборного духовенства Свято-Михайлівського кафедрального собору та Житомирської єпархії.Керуючого єпархією з днем Ангела привітали: єпископ Одеський та Балтський Павло, секретар Житомирської єпархії та настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин, співробітники єпархіального управління та прихожани собору.Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

Опубліковано Свято-Михайлівський кафедральний собор м.Житомира Середа, 28 листопад 2018 р.

Прес-служба Житомирської єпархії