День тезоіменин архіпастиря

У четвер, 28 листопада 2019 року, Свята Православна Церква за своїм богослужінням молитовно вшановує і прославляє преподобного Паїсія Величковського.

У цей день правлячий архиєрей Житомирсько-Овруцької єпархії – преосвященний єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відзначив день свого Небесного покровителя.

З цієї нагоди у головному храмі м. Житомира – Свято-Михайлівському кафедральному соборі було звершено Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив єпископ Паїсій у співслужінні єпископа Одеського та Балтського Павла.

За богослужінням владиці співслужили настоятель собору протоієрей Богдан Бойко, секретар Житомирсько-Овруцької єпархії та настоятель Свято-Георгіївського храму протоієрей Павло Ядчишин, численні священики з Житомира і Житомирської області.

По завершенні літургії було відслужено молебень перед іконою преподобного Паїсія Величковського.

Після богослужіння очільника Житомирсько-Овруцької єпархії привітав з днем тезоіменинства єпископ Одеський і Балтський Павло, подякувавши за євхаристійне єднання в моливі та побажавши владиці молитовного заступництва небесного покровителя.

Потім до владики Паїсія зі словами привітань від імені духовенства та вірян звернувся секретар єпархії протоієрей Павло Ядчишин.

Також владику привітали  священики м. Житомира і Житомирської області, які брали участь у богослужінні.

На завершення єпископ Паїсій подякував всім за вітання, після чого було проспівано уставне многоліття.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії