Богослужіння у Свято-Духівському чоловічому монастирі

У понеділок, 17 червня 2019 року, в День Святого Духа, у Свято-Духівському чоловічому монастирі с. Городське, Коростишівського району, відбулася святкова Божественна Літургія з нагоди престольного свята обителі.

Вже традиційно у цей день духовенство та вірні з різних куточків України приїжджають у це святе місце, щоб спільно помолитися та віддати хвалу Богу. Також цього дня до монастиря приїхав єпископ Паїсій якого на подвір’ї зустрів з хрестом намісник обителі схіархімандрит Антоній (Гойко) та духовенство з паломниками. Божественну Літургію очолив єпископ Паїсій у співслужінні духовества Житомирсько-Овруцької єпархії, а Богослужіння своїм співом прикрасив хор з м. Києва під керівництвом Надії Купчинської.

Багато людей під час Літургії приступили до причастя Святих Христових Таїн.

Після завершення богослужіння до всіх присутніх зі словами привітань звернувся єпископ Паїсій, який побажав усім присутнім перебувати у Святому Дусі. Всі хто був на молитві разом з хором заспівали духовний гімн «Боже, Великий, єдиний» та Многая Літа за народ і Україну.

Єпископ Паїсій після проповіді окропив усіх присутніх освяченою водою. Також у цей день паломники мали можливість підріпитись стравами з польової кухні та відвідати усі храми та каплички святині.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкуи (ПЦУ)