Богослужіння у неділю 24-ту після П’ятидесятниці

19 листопада, у неділю 24-ту після П’ятидесятниці, Свята Мати-Церква за своїм богослужінням молитовно вшановує і прославляє святителя Павла, патріарха Константинопольського(350), преподобного Варлаама Хутинського (1192), преподобного Луки, економа Києво-Печерського, в Ближніх печерах (ХІІІ), святителя Германа, архієпископа Казанського (1567), преподобного Варлаама Керетського (ХVІ), мучениць Текуси, Олександри, Полактії, Клавдії, Єфросинії, Афанасії і Матрони (ІІІ) і  преподобного Луки Тавроменійського (800 – 820).

Цього дня преосвященний єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій очолив ранню Божественну Літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Житомира.

Владици співслужили настоятель храму святого преподобного мученика Макарія Овруцького протоієрей Віталій Ейсмонт, протоієрей Володимир Бігун, ієрей Іоан Сопронюк та протодиякон Василь Татарин.

Напередодні, у суботу ввечері, 18 листопада 2017 року, єпископ Паїсій відслужив всенічне бдіння у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м.Житомира.

Після потрійної ектенії владика Паїсій разом з духовенством і численними вірянами молились за встановлення миру в Україні та звільнення від нашестя ворогів.

По завершенні Літургії священик Володимир Бігун відслужив подячний молебень, після якого звернувся до парафіян храму з повчальним словом проповіді та актуальних оголошень про життя парафії.

Прес-служба Житомирської єпархії