Богослужіння п’ятниці першої седмиці Великого посту

У п‘ятницю першої седмиці Великого посту, 3 березня 2017 року, Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив Божественну Літургію Ранішеосвячених Дарів у Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира.

Владиці співслужили настоятель собору, протоієрей Богдан Бойко, виконуючий обов”язки секретаря Житомирської єпархії ієрей Павло Ядчишин, духовенство собору та єпархії.

За богослужінням співав кліросний хор Свято-Михайлівського кафедрального собору.

На Літургії після потрійної ектеній єпископ Паїсій разом з духовенством підніс молитву за звільнення України від нашестя чужинців і ворогів.

Після Літургії Преосвященніший владика звершив читання молебного канону святому великомученику Феодору Тирону та благословив коливо. Щороку на Божественній літургії Ранішосвячених Дарів після заамвонної молитви читається канон молебний святому великомученику Феодору, який склав преподобний Іоан Дамаскін. Після цього коливо благословляється і роздається віруючим. Святкування великомученику Феодору в суботу першої седмиці Великого посту описував вже Патріарх Константинопольський Нектарій (381–397).

Вітаємо причасників з прийняттям Христових Тайн! Нехай Всемилостивий Господь за молитвами Пресвятої Богородиці та всіх святих укріпляє кожного гідно нести духовний подвиг під час Великого посту!

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook.