Архієрейське богослужіння у неділю про Страшний суд

У неділю, 19 лютого 2017 року, Свята Православна Церква молитовно вшановує преподобного Вукола, єпископа Смирнського (бл. 100), преподобного Варсонофія Великого та Йоана, пророка (VI), святителя Фотія, Патріарха Константинопольського (891). Це є третя підготовча неділя, яка ще називається м’ясопусною, так як протягом тижня, який слідує після неї, Церква встановила неповний піст, утримання від м’яса. Євангельське читання цього дня присвячене притчі Спасителя про Страшний Суд.

Цього дня у храмі святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, у містечку Пулини, Божественну Літургію святого отця нашого Іоана Золотоустого звершив Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. Владиці співслужили настоятель храму, митрофорний протоієрей Сергій Янчук, ієрей Павло Ядчишин, ієрей Василь Голуб і протодиякон Василь Татарин.

Напередодні, у суботу ввечері, єпископ Паїсій відслужив Всенічне бдіння у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира у співслужінні соборного духовенства.

На Літургії після потрійної ектенії владика Паїсій підніс молитву за мир в нашій Батьківщині і звільнення українських земель від нашестя чужинців та ворогів.

Після завершення Літургії Преосвященніший єпископ Паїсій звернувся до вірян з повчальним словом проповіді на тему Євангельського читання та підготовки до Великого посту. Керуючий Житомирською єпархією також подякував духовенству та парафіянам храму за щиру, спільну молитву і закликав Боже благословення.

Настоятель храму, о.Сергій подякував владиці за спільне богослужіння, духовну опіку, пастирський візит до Пулинського благочиння і підніс просфору.

Вітаємо причасників з прийняттм Святих Христових Тайн! Нехай з Божою допомогою наші духовні труди тільки зростатимуть і ми удостоємося на Страшному суді бути праворуч Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа!

Богові нашому слава навіки віків! Амінь.

Більше фото на офіційній сторінці в мережі Facebook.