Архієрейське богослужіння у неділю 18-ту після П’ятидесятниці

У неділю 18-ту після П’ятидесятниці, 8 жовтня 2017 року, уся повнота Святої Православної Церкви молитовно вшановує і прославляє за своїм богослужінням преподобну Єфросинію Олександрійську (V); преподобного Сергія, ігумена Радонезького, всієї Руси чудотворця (1392); преподобну Єфросинію Суздальську (1250); перенесення мощей святого Германа, архієпископа Казанського (1595); преподобного мученика Пафнутія Єгиптянина і з ним 546 мчч. (ІІІ).

Цього дня преосвященніший Паїсій, єпископ Житомирський і Овруцький, з архіпастирським візитом відвідав новоутворену громаду Любарського благочиння у с.Авратин. Владика звершив чин освячення каплиці на честь святого апостола і євангеліста Іоана Богослова та очолив першу Божественну Літургію. Владиці співслужили благочинний Любарського благочиння, протоієрей Василь Зварич і духовенство Житомирської єпархії.

По завершенні богослужіння за благочестивою православною традицією було звершено хресний хід навколо каплиці з читанням Святого Євангелія  і окропленням святою водою.

Після хресного ходу преосвященніший владика привітав новостворену громаду з освяченням храму і звершенням Святої Літургії, а також відзначив меценатів та засновників церковними нагородами.

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Прес-служба Житомирської єпархії