Архієрейське богослужіння у неділю 15-ту після П’ятидесятниці

У неділю 15-ту після П’ятидесятниці, Православна Церква за своїм богослужінням молитовно вшановує пам’ять сщмч. Вавили, єп. Великої Антіохії, і з ним трьох отроків: Урвана, Прилідіана, Єполонія та матері їхньої Христодули (бл. 251); прор. Боговидця Мойсея (1531 до Р. Хр.); знайдення мощей свт. Іоасафа, єп. Білгородського (1911); мц. Єрміонії, дочки ап. Филипа, диякона (бл. 117); мч. Вавили Нікомидійського і з ним 84 отроків (ІV); мчч. Феодора, Міана, Юліана та Кіона (305 – 311). Також цього дня вшановується чудотворний образ Божої Матері, званої «Неопалима купина» (1680).

Цього дня преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій з архіпастирським візитом відвідав парафію святого апостола Андрія Первозванного у смт. Нова Борова Хорошівського району. Архіпастир звершив чин освячення храму і очолив першу Божественну Літургію у новому храмі. Відзначимо, що попередні 10 років парафіяни молились у маленькому приміщенні старого дитячого садочку.

Владиці співслужили священнослужителі Житомирської, Київської, Волинської єпархії.

Після потрійної ектенії архіпастир разом з духовенством і численними вірянами храму молилися за мир в Україні та визволення від нашестя чужинців і ворогів.

По завершенні Літургії єпископ Паїсій нагородив активних парафіян благословенними грамотами.

Згідно Указу Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, настоятеля храму протоієрея Петра Андрусяка було нагороджено орденом святого благовірного князя Володимира 3-го ступеня.

Завершилось святкове богослужіння церковним многоліттям.

Вітаємо причасників з прийняттям Святих Христових Тайн. Настоятеля та парафіян храму святого апостола Андрія Первозванного щиро вітаємо з освяченням храму і бажаємо, щоб в цьому храмі завжди проповідувалось Святе Євангеліє, звершувалися Таїнства і звучала спільна, щира молитва! Богові нашому слава навіки віків!

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Прес-служба Житомирської єпархії