Архієрейське богослужіння у м’ясопусну поминальну суботу

У суботу, 18 лютого 2017 року, Свята Православна Церква молитовно згадує усіх спочилих від віку братів і сестер. Цього дня у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій очолив Божественну Літургію святого отця нашого Іоана Золотоустого. Владиці співслужили протоієрей Валерій Корзун, ієромонах Варвар, протодиякон Василь Татарин і диякон Василь Солонинка.

На Літургії під час ектенії за спочилих владика Паїсій підніс особливі молитви за спокій душ рабів Божих, Героїв Небесної сотні, військових, які захищали героїчно нашу Батьківщину від нападу ворогів і чужинців, жертв політичних репресій, голодоморів, Чоронобильської катастрофи та всіх спочилих отців, братів і сестер наших.

По завершенню Літургії єпископ Паїсій очолив заупокійну панахиду. Разом з духовенством та численними вірянами у храмі, очільник Житомирської єпархії помолився за спокій душ православних християн.

Після панахиди владика звернувся до присутніх з повчальним словом проповіді. Єпископ Паїсій наголосив на важливості усім живим молитовно згадувати померлих та підносити щирі молитви за спокій їхніх душ. Саме для цього Свята Церква встановила за своїм богослужінням спеціальні дні для спільної молитви за спочилих братів і сестер. В кінці проповіді владика закликав на всіх присутніх Боже благословіння.

Пожертви вірян, що були принесені цього дня, з благословіння єпископа Паїсія, за допомогою волонтерів (пані Юлія Толмачова) будуть направлені для потреб військових у зону АТО.

Пом’яни, Господи, душі спочилих рабів Твоїх! Богові нашому слава навіки віків! Амінь.

Більше фото на офіційній сторінці у Facebook.