Архієрейське богослужіння у день пам’яті святого апостола і євангеліста Іоана Богослова

У понеділок, 9 жовтня 2017 року, Свята Мати-Церква вшановує пам’ять апостола, євангеліста Іоана Богослова (початок ІІ); cвятителя Тихона, патріарха Московського і всієї Руси (прославлення 1989); преподобного Єфрема Перекомського, Новгородського (1492).

Цього дня своє храмове свято відзначає парафія святого апостола Іоана Богослова у смт. Новий Любар. На запрошення настоятеля парафії, благочинного Любарського благочиння, протоієрея Василя Зварича, урочисту Божественну Літургію у день свята очолив керуючий Житомирською єпархією, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні секретаря єпархії, протоієрея Павла Ядчишина і духовенства Житомирської єпархії.

Після потрійної ектенії преосвященніший владика разом з духовенством і вірянами помолились за мир в Україні та звільнення від нашестя ворогів.

По завершенні Святої Літургії єпископ Паїсій звернувся до присутніх з повчальним словом проповіді та привітання громади і настоятеля з нагоди свята небесного покровителя. Також архіпастир відзначив меценатів церковними нагородами.

Завершилось урочисте богослужіння, згідно благочестивої православної традиції, хресною ходою з читанням Святого Євангелія і окропленням святою водою.

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Прес-служба Житомирської єпархії