Архієрейське богослужіння у Свято-Михайлівському храмі с. Малий Браталів, Любарського району.

9 червня 2019 року, у Неділю 7-му після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій очолив недільне богослужіння у Свято-Михайлівському храмі с. Малий Браталів, Любарського району. Свято-Михайлівська релігійна громада одна із перших після Об’єднавчого собору перейшла до Православної Церкви України.
Єпископу за богослужінням співслужили: благочинний Любарського району, настоятель храму протоієрей Василь Зварич, протоієрей Ярослав Омельян, клірики Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Василь Загнибіда та диякон Василь Солонинка.
По завершенні Божественної Літургії єпископ Паїсій відзначив Благословенними грамотами меценатів та жертводавців храму. Керуючий Житомирсько-Овруцькою єпархією єпископ Паїсій разом з духовенством та парафіянами хресною ходою прибули на місце де було споруджено пам’ятний хрест та звершили чин освячення хреста.

У другій половині дня єпископ Паїсій у супроводі благочинного протоієрея Василя Зварича, відвідав новоутворену парафію Різдва Пресвятої Богородиці с. Кириївка, Любарського району.

За весь час Незалежності України, новоутворена громада Української Православної Церкви (Православної Церкви України) вперше звершує молитви українською мовою у тимчасовому приміщені разом зі своїм настоятелем протоієреєм Ярославом Омельяном. Поспілкувавшись з вірянами єпископ Паїсій побажав плідної праці та утвердження Помісної Церкви у с. Кириївка.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)