Архієрейське богослужіння у неділю про Страшний Суд

11 лютого 2018 року, у неділю про Страшний Суд, у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира відбулись святкові богослужіння. У цю неділю відзначав свій День народження єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Святкову Божественну літургію очолили архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон та єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. За богослужінням архієреям співслужили настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира митрофорний протоієрей Богдан Бойко, духовенство Житомирської єпархії та священнослужителі з інших єпархій, які прибули привітати владику.

Після Великого входу владика Паїсій здійснив пресвітерську хіротонію над дияконом Олександром.

Завершилось богослужіння подячним молебнем. Після літургії зі словами привітання до єпископа Паїсія звернувся архієпископ Іларіон. Високопреосвященніший владика побажав архіпастирю Житомирщини продовжувати плідно трудитись для утвердження нашої Церкви.

Від духовенства та пастви Житомирської єпархії владику привітав секретар єпархіального управління, настоятель Свято-Георгієвського грузинського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин та побажав владиці надалі трудись на ниві Христовій для розбудови Церкви і многих років життя.

Також, від імені духовенства Свято-Михайлівського кафедрального собору та його  громади, єпископа Паїсія привітав настоятель храму митрофорний протоієрей Богдан Бойко та побажав архіпастирю мудрості, терпіння у його архієрейському служінні і попросив у владики молитовного заступництва за ввірену йому паству.

Після привітань кліру владику Паїсія вітали з днем народження віряни, які прибули до храму розділити радість торжества та піднести молитви до Спасителя за свого архіпастиря.

Прес-служба Житомирської єпархії

Фото: диякон Володимир Бойко