АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ ПІСЛЯ БОГОЯВЛЕННЯ

21 січня 2018 року, у неділю після Богоявлення, Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Григорія Чудотворця Києво-Печерського у ближніх печерах та Григорія затворника Києво-Печерського в дальніх печерах. Цього дня та напередодні у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира відбулись воскресні богослужіння.

У суботу ввечері, 20 січня 2018 року, у Свято-Михайлівському кафедральному соборі  м. Житомира єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив Всенічне бдіння. За богослужінням архипастирю співслужили настоятель кафедрального собору митрофорний протоієрей Богдан Бойко та соборне духовенство. Під час полієлею архіпастир помазував віруючих освяченим єлеєм. Після богослужіння владика благословив усіх присутніх архіпастирським благословенням.

У неділю, 21 січня,  Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі очолив єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні настоятеля кафедрального собору митрофорного протоієрея Богдана Бойка, ієрея Іоана Сопронюка, протодиякон Василя Татарина та диякона Василя Солонинки.

Під час богослужіння багато віруючих приступили до Святого Причастя. Завершилось богослужіння молебнем.

Прес-служба Житомирської єпархії

Фото: диякон Володимир Бойко