Архієрейське богослужіння у м’ясопусну суботу

У Неділю М’ясопусну Церква Христова нагадує віруючим про останній Страшний суд Христів. Саме тому ми згадуємо у ці дні не тільки живих членів християнських спільнот, але і  всіх, від віку спочилих, що у благочесті пожили, всіх родів, звань і станів, особливо ж за померлих раптовою смертю , і молимо Господа про помилування їх за богослужіннями.

Цього року  м’ясопусна субота, припала на 10 лютого. У цей день, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив заупокійну Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира.

За богослужінням владиці співслужили клірики Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Юрій Булава, протодиякон Василь Татарин та диякон Василь Солонинка та соборне духовенство.

Після літургії владика Паїсій, у співслужінні соборного духовенства, звершив панахиду за спочилими православних християн.

Завершивши богослужіння керуючий Житомирською єпархією звернувся до вірян та духовенства із архіпастирським словами, та розповів присутнім про важливість молитви за померлих.

Прес-служба Житомирської єпархії