Архієрейське богослужіння у м’ясопусну поминальну суботу

У суботу, 2 березня 2019 року, Свята Православна Церква молитовно згадує усіх спочилих від віку братів і сестер. Цього дня у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій очолив Божественну Літургію святого отця нашого Іоана Золотоустого. Владиці співслужили протоієрей Василь Загнибіда, протодиякон Василь Татарин, диякон Василь Солонинка та духовенство єпархії.

На Літургії під час ектенії за спочилих владика Паїсій підніс особливі молитви за спокій душ рабів Божих, Героїв Небесної сотні, військових, які захищали героїчно нашу Батьківщину від нападу ворогів і чужинців та всіх спочилих отців, братів і сестер наших.

По завершенню Літургії єпископ Паїсій очолив заупокійну панахиду. Разом з духовенством та численними вірянами у храмі, очільник Житомирської єпархії помолився за спокій душ православних християн.

Після панахиди владика звернувся до присутніх з повчальним словом проповіді. Єпископ Паїсій наголосив на важливості усім живим молитовно згадувати померлих та підносити щирі молитви за спокій їхніх душ. Саме для цього Свята Церква встановила за своїм богослужінням спеціальні дні для спільної молитви за спочилих братів і сестер. В кінці проповіді владика закликав на всіх присутніх Боже благословіння.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії