Архієрейське богослужіння Різдва Христвого

У понеділо, 7 січня 2019 року, Свята Православна Церква молитовно відзначала величне свята Різдва Христового. До цього свята віруючі готуються сорокаденним постом.

Урочисту Божественню літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі очолив єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. Владиці співслужили клірики храу протоієрей Василь Загнибіда, протодиякон Василь Татарин та диякон Василь Солонинка і єпархіальне духовенство.

Після запричасного стиху до храму завітали колядники – учні Духовної недільної школи при Михайлівському кафедральному соборі, яка є найбільшою в Україні. Дітки заспівали святкові колядки і радісно сповістили про народження Спасителя світу.

Після завершення Літургії привітати вірян прийшли Віце-прем’єр міністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, мер міста Сергій Сухомлин, а також голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма. Разом зі духовенством собору вони долучився до святкових колядок.

Прес-служба Житомирської єпархії