Архієрейська Божественна Літургія у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Андрушівка

7 червня 2019 року, у день коли Православна Церква за богослужінням згадує третє знайдення глави Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, єпископ Паїсій відвідав громаду Різдва Пресвятої Борогодиці м.Андрушівка, Андрушівського благочиння. На запрошення настоятеля храму протоієрея Івана Гнатюка, єпископ Паїсій очолив Божественну Літургію у співслужінні секретаря єпархії, настоятеля Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрея Павла Ядчишина, благочинного Андрушівського району протоієрея Миколи Цапа та кліриків Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрея Володимира Бігуна та диякона Василя Солонинки.

Після закінчення богослужіння єпископ Паїсій звернувся до громади зі словом проповіді та привітав всіх присутніх з важливою подією в житті громади, яка одна із перших після Об’єднавчого собору, разом з настоятелем перейшла до Православної Церкви України.

Також у цей день свій День народження святкує секретар Житомирсько-Овруцької єпархії протоієрей Павло Ядчишин. Єпископ Паїсій від усіх присутніх привітав отця Павла з Днем народження та з нагоди свята підніс святу просфору та букет квітів.

По завершенню святкової служби єпископ Паїсій з духовенством відвідав місце будівництва нового Свято-Миколаївського храму с. Лісівка Андрушівського району.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)