Архіпастир звершив освячення накупольних хрестів храму с. Березина Житомирського благочиння

23 червня 2022 року, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій з архіпастирським візитом відвідав с. Березина Житомирського благочиння.

На запрошення протоієрея Валерія Стадника, настоятеля Свято-Юрівської парафії с. Березина, очільник єпархії звершив чин освячення накупольних хрестів.

За богослужінням архіпастирю співслужили секретар єпархії протоієрей Павло Ядчишин, благочинний Житомирського району протоієрей Ігор Валович, настоятель храму протоієрей Валерій Стадник, клірики Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира та духовенство Житомирського благочиння.

Після молитви єпископ Паїсій звернувся до присутніх зі словами настинови та зазначив, що встановлення хрестів на куполах Свято-Юріївского храму символізує майбутню перемогу українського війська над агресором, адже Хрест символізує перемогу добра над злом.

Також до присутніх звернувся настоятель храму протоієрея Валерій Стадник та подякував усім за зусилля та молитви, які кожен прикладає до благої справи і становлення української Церкви.

На завершення очільник єпархії нагородив місцеву релігійну громаду благословенною грамотою і духовенство з віруючими заспівали уставне многоліття.

Після богослужіння усі віруючі вклонилися накуполиним хрестам під спів тропарів “Хресту Твоєму поклоняємось Владико…”

Завершилось усе встановленням Хрестів на купола храму.

Пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії