АРХІПАСТИР ВІДВІДАВ ГРОМАДИ, ЯКІ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ПОМІСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ

2 липня 2023 року, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій з архіпастирським візитом відвідав Попільнянське благочиння. Очільник єпархії завітав на парафії, які залишили російську Церкву та приєдналися до Православної Церкви України.

Єпископ Паїсій розпочав візит з Літургії у храмі смт. Попільня.

У супроводі ієрея Ігоря Йонки архіпастир завітав до інших громад Попільнянського благочиння, які перейшили під омофор Православної Церкви України.

Очільник єпархії відвівдав громаду Пресвятої Тройці с. Великі Лісівці. Єпископ Паїсій оглянув храм та разом з ієреєм Ігорем Йонка та протодияконом Сергієм Корнійчуком, звершили молебень за Україну.

Також єпископ Паїсій завітав до Свято-Успенського храму с. Сокільча, де також з духовенством звершили молебень.

У с. Котлярка архіпастир відвідав громаду, яка зібралася біля Свято-Покровського храму, який тимчасово запечатаний до вирішення документних справ. Поспілкувавшись з прихожанами, Владика благословив всіх присутніх на добрі справи.

Після с. Котлярки єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій завітав до храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Ходорків. Очільник єпархії оглянув споруду та разом з ієреєм Ігорем Йонка, звершили молебень за Україну.

Кожній громаді єпископ Паїсій на знак єдності, подарував копію Томосу про автокефалію Української Православної Церкви (ПЦУ), який був наданий Вселенським Патріархом Варфоломієм 6 січня 2019 року Блаженнійшому митрополиту Епіфанію.