Анонс: день тезоіменинства архипастиря

Улюблені браття і сестри!

У суботу, 28 листопада, Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять преподобного Паїсія Величковського. Цей день є знаменним для Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви, оскільки Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій святкує день тезоіменинства.

З цієї нагоди відбудуться урочисті богослужіння:

27 листопада, у п’ятницю в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира, ввечері о 17:00 годині, відбудеться Всенічне бдіння;
28 листопада, у суботу, в монастирі преподобного Паїсія смт. Хорошів, вранці о 9:00 годині, буде звершена святкова Божественна літургія.

Богослужіння з нагоди дня пам’яті свого небесного покровителя очолить керуючий Житомирсько-Овруцькою єпархією Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні соборного духовенства та кліру єпархії.

Щиро запрошуємо усіх православних християн взяти участь у святкових богослужіннях і молитовно, разом з нашим архіпастирем, розділити радість свята, вознести молитви до престолу Божого за мир в Україні та прославити преподобного Паїсія Величковського!

Пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії