199 Навчальний центр Десантно-штурмових військ відзначив річницю створення

21 травня 2018 року, в м. Житомирі, відсвяткували третю річницю від дня створення 199-го Навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

З благословення єписокпа Житомирського і Овруцького Паїсія у заходах взяли участь настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира митфорний протоієрей Богдан Бойко та настоятель Свято-Юріївської козацької парафії м. Житомира протоієрей Олександр Стахурський.

Протягом цього часу, завдяки клопіткій праці викладачів та інструкторів Навчального центру, понад п’ятнадцять тисяч воїнів-десантників пройшли фахову та спеціальну підготовку в його стінах, неодноразово брали участь в бойових діях на Донбасі.

Цього дня, привітати військовослужбовців Навчального центру прибули: командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський, командири бригад та військових частин ДШВ, керівники обласної та місцевої влади, волонтери та мешканці обласного центру.

Для всіх гостей військові підготували показовий виступ з рукопашного бою та виступ з елементами моделювання сучасного бою, демонстраційний політ авіації, виставку озброєння та військової техніки.

Прес-служба Житомирської єпархії

Фото: oda.zt.gov.ua