Архіпастир з єпархіальним духовенством привітали Предстоятеля з Різдвяними святами (фото та відео)

15 січня 2020 року єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій разом із секретарем єпархії прот. Павлом Ядчишином, духовенством Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира та кліриками єпархії відвідали Предстоятеля помісної Української Православної Церкви.

Священнослужителі прибули до золотоверхого Києва, щоб привітати Блаженнійшого Митрополита Епіфанія з Різдвом Христовим та Новим роком.

Духовенство Житомирсько-Овруцької єпархії виконало для Предстоятеля українські колядки.

Єпископ Паїсій побажав Його Блаженству рясних Божих благословень у Новому році для розвитку та утвердження українського православ’я.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній подякував владиці Паїсію та духовенству  Житомирсько-Овруцької єпархії.

Архіпастир з Духовенство привітали Предстоятеля з Різдвом Христовим

15 січня 2020 року клірики Житомирсько-Овруцької єпархії на чолі з єпископом Паїсієм відвідали Предстоятеля помісної Української Православної Церкви.Священнослужителі прибули до золотоверхого Києва, щоб привітати Блаженнійшого Митрополита Епіфанія з Різдвом Христовим та Новим роком.Клірики Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира виконали для Предстоятеля українські колядки.Єпископ Паїсій побажав Його Блаженству рясних Божих благословень у Новому році для розвитку та утвердження українського православ’я.Блаженнійший Митрополит Епіфаній подякував владиці Паїсію та духовенству Житомирсько-Овруцької єпархії.Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

Опубліковано Свято-Михайлівський кафедральний собор м.Житомира Четвер, 16 січня 2020 р.
Колядою духовенство Житомирської єпархії привітало Предстоятеля з Різдвом Христовим

До самого Водохреща в колядках та щедрівках ми прославляємо прихід у світ нашого Спасителя. Як приємно чути дзвінкі голоси, що линуть від домівки до домівки та дарують радість, співаючи «Син Божий народився». У коляді зичать добра та затишку господарям, які відчинили двері своїх осель, і головне – свої серця для світла Господньої любові. Сьогодні колядники завітали до Блаженнійшого Митрополита Епіфанія. Єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій разом з духовенством привітали Його Блаженство з Різдвом Христовим та зі святами.«Христос прийшов заради нашого спасіння, і людині потрібно відкрити свої обійми, серце і душу, щоб прийняти Господа у своє життя. Дякую вам за привітання і прославлення Бога, яке йде з глибини душі. Переконаний, що у єдності та надії на Господа запорука становлення нашої помісної Української Православної Церкви», – подякував Митрополит колядникам. Послухайте і ви різдвяну коляду у виконанні священнослужителів Православної Церкви України!

Опубліковано Православна Церква України Середа, 15 січня 2020 р.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії

Фото: диякон Володимир Бойко

Відео: прес-служби Михайлівський собор м. Житомира

та Київської Митрополії