Порушення 68-го Апостольського правила

Доводимо до відома, що ігумена Ієремію (Шекель Анатолія Миколайовича) звільнено з посади секретаря Житомирської єпархії УПЦ Київського Патріархату та зараховано за штат єпархії з правом служіння з благословення керуючого єпархії (№ 19/1 від 20.01.2017 р.)

Згідно Указу № 8 від 29.01.2017 р. Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, ігумен Ієремія (Шекель) забороняється у священнослужінні – за підбурення духовенства єпархії проти рішення Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату (Журнал № 1 від 23 січня 2017 р.)

Згідно Указу № 10 від 09.02.2017 р. Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, заборона у священнослужінні з ігумена Ієремії (Шекель) знімається – заради покаяння у вчиненому гріху.

Ігумен Ієремія (Шекель) після того, як була знята  заборона у священнослужінні, перейшов в лоно УПЦ Московського Патріархату, де прийняв повторні хіротонії у диякона та священика, чим порушив 68-е Апостольське правило, яке визначає наступне покарання за цей духовний злочин: «Якщо хто – єпископ, пресвітер чи диякон, прийме від кого – небудь друге рукоположення, – нехай буде вивержений зі священного чину і він, і той, хто рукоположив»!

Прес-служба Житомирської єпархії