Єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій освятив місце та хрест під будівництво нового храму в м. Бердичеві.

15 вересня 2021 року, в місті Бердичеві, Бердичівського району, Житомирської області, керуючий Житомирсько-Овруцькою єпархією Преосвященнійший єпископ Паїсій освятив місце та хрест під будівництво Хресто-Воздвиженського храму у візантійському стилі.

Єпископу Паїсію під час молитви співслужили: настоятель храму протоієрей Костянтин Карпенко, благочинний Бердичівського району протоієрей Євгеній Шимченко, благочинний м. Житомира протоієрей Юрій Кирилюк та запрошене духовенство благочиння.

Також на подію освячення зібралося чимало парафіян, меценат будівництва  народний депутат України Богдан Кицак та всі небайдужі жителі м. Бердичева.

На завершення молитви, єпископ Паїсій звернувся до всіх присутніх зі словами подяки. Владика подякував настоятелю, парафіянам, меценатам та благодійникам за старання в будівництві храму, який має стати не тільки місцем повсякденної молитви, але тим храмом людської душі, де буде єднання українського народу,  

Нагадуємо, що стараннями настоятеля протоієрея Костянтина Карпенка та громади, вже декілька років  проводиться богослужіння в пристосованому приміщенні поряд із земельною ділянкою.

Пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії

Православної Церкви України