ЄПИСКОП ПАЇСІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ СОБОРУ ВІННИЦЬКИХ СВЯТИХ ТА ДНЯ ТЕЗОІМЕНИТСТВА ОЧІЛЬНИКА ВІННИЦЬКО-БАРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

1 вересня 2023 року у свято Собору Вінницьких святих церковного Новоліття та день пам’яті преподобного Симеона Стовпника, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Вінниці була звершена урочиста Божественна Літургія. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владиці співслужили митрополит Вінницький і Брацлавський Роман, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, митрополит Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній а також клірики Вінницько-Барської єпархії та гості у священному сані.

Під час Літургії підносились молитви про Перемогу українського війська та справедливий мир для України. Також, з нагоди Дня тезоіменитства митрополита Симеона, були проголошені особливі прохання за Архіпастиря.

Після завершення богослужіння був відправлений молебень всім святим землі Вінницької і преподобному Симеону Стовпнику.

Зі словами вітань до Іменинника від імені архієреїв, які брали участь у Літургії, митрополита Симеона з Днем Небесного Покровителя привітав митрополит Вінницький і Брацлавський Роман. Теплими словами і многоліттям митрополита Симеона привітав Архієрейський хор на чолі з диригентом Олександром Холявою, парафіяни собору та віряни, які приїхали привітати Архіпастиря.