Єпископ Паїсій взяв участь у святковому богослужінні з нагоди 90-ліття Патріарха Філарета

23 січня 2019 року Святійший Патріарх Філарет відзначає своє 90-ліття від дня народження. З цієї нагоди у Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва було звершено Божественну літургію, яку очолив ювіляр – Святійший Патріарх Філарет.

Його Святості співслужили собор архієреїв Української Церкви, які прибули до столиці привітати Патріарха з днем народження та численне духовенство, в числі яких був і єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. Після богослужіння єпископат, священнослужителі та парафіяни мали змогу особисто привітати ювіляра з днем народження.

За богослужінням також молились народний депутат України Юлія Тимошенко з колегами, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, представники державної влади та громадськості з різних регіонів України, волонтери, захисники Батьківщини та українська інтелігенція.

На запричасному до вірян зі словом проповіді звернувся архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Після літургії та подячного молебня від імені єпископату, духовенства і вірян до Святійшого Патріарха Філарета зі словом вітання звернувся митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Після цього до присутніх з повчальним словом звернувся Святіший Патріарх Філарет.

Урочистості завершилися козацьким многоліттям на честь Патріарха.

Після завершення літургії Юлія Тимошенко привітала Патріарха Філарета з днем народження та вручила ювіляру букет білих троянд.

Церква.info