ЄПИСКОП ПАЇСІЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ ПЦУ З НАГОДИ 9-Ї РІЧНИЦІ УПОКОЄННЯ МИТРОПОЛИТА ВОЛОДИМИРА САБОДАНА

5 липня 2023 року, у девʼяту річницю з дня упокоєння Митрополита Володимира (Сабодана), Преосвященний єпископ Паїсій, на запрошення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра, співслужив за Божественною літургією у ставропігійному Спасо-Преображенському соборі м. Київ.

Богослужіння очолив Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній.

Його Блаженству співслужили митрополит Луцький і Волинський Михаїл, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, митрополит Білоцерківський Євстратій, архієпископ Володимирський і Нововолинський Матфей, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Харківський і Слобожанський Митрофан, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Богородчанський Феогност, клірики собору та запрошене духовенство.

За літургією молилися голова Парафіяльної ради собору Ігор Лисов, Герой України Ігор Гордійчук та віряни.

Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ; за спокій душі приснопамʼятного Блаженнійшого Митрополита Володимира (Сабодана) та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Наприкінці богослужіння Блаженнійший Митрополит Епіфаній звернувся до вірян із першосвятительським словом.

Після літургії Митрополит Епіфаній звершив літію за упокій душі біля постаменту Блаженнійшого владики Володимира (Сабодана).