Єпископ Паїсій співслужив Предстоятелю під час освячення храму у с. Бабче на Івано-Франківщині

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 26 вересня 2021 року, у чотирнадцяту неділю після П‘ятидесятниці, освятив храм на честь Трьох святителів у с. Бабче на Івано-Франківщині, який громада будувала впродовж тринадцяти років, та очолив Божественну літургію.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, настоятель храму протоієрей Тарас Волочій, братія Хресто-Воздвиженського Манявського монастиря, місцеве та запрошене духовенство. Також молилися численна кількість вірян, голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, начальник відділу культури і мистецтв управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Тетяна Лапка, голова Солотвинської територіальної громади Манолій Піцуряк.

Після прочитання Євангелія Блаженнійший Митрополит Епіфаній виголосив першосвятительське слово проповіді.

Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

На запричасному стиху проповідь виголосив насельник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архімандрит Феогност (Бодоряк).

Блаженнійший Митрополит Епіфаній наприкінці богослужіння привітав громаду із освяченням храму, який є місцем особистої молитви, молитви за Україну, за новітніх героїв, є місцем єднання задля благих справ, а також став ще й окрасою села. Блаженнійший владика вручив іменний хрест Предстоятеля настоятелю протоієрею Тарасу, а також відзначив меценатів Благословенними грамотами.

Керуючий Івано-Франківською єпархією владика Іоасаф висловив сердечну подяку Предстоятелю за жертовне служіння, а голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, звернулася зі словом від імені прикарпатців.

«Ваше Блаженство, я щиро хочу подякувати від всіх прикарпатців за те, що в молитві Ви нас гуртуєте, Ви нас об‘єднуєте; хочу подякувати, що саме Ваша Церква підтримує наших захисників на Сході України, адже завдяки ним ми можемо вільно будувати храми, вільно молитися, а наші діти ходять до школи і вчать українську мову; я хочу подякувати, що сьогодні саме Ваша Церква є тим соціальним партнером держави – допомагає всім тим, хто потребує допомоги і підтримки – нужденним та хворим, які звертаються до Вас по допомогу; я дякую за Вашу жертовну працю на благо і розвиток нашої української держави», – сказала Світлана Онищук.

Завершилася Божественна літургія уставним многоліттям.

DCIM\100MEDIA\DJI_0040.JPG

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ