ЄПИСКОП ПАЇСІЙ СПІВСЛУЖИВ МИТРОПОЛИТУ ІЛАРІОНУ ЗА БОЖЕСТВЕННОЮ ЛІТУРГІЄЮ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА ГУРБИНСЬКОГО ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ

  

25 червня 2023 року, в третю неділю після П’ятидесятниці, в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, з благословення митрополита Рівненського і Острозького Іларіона та на запрошення намісника Гурбинської обителі архімандрита Онуфрія (Ляда), єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій молився за Божественною літургією у Свято-Онуфріївському храмі Воскресенського Гурбинського монастиря, з нагоди престольного свята та дня тезоіменитства намісника обителі.

Святкове богослужіння очолив Священноархімандрит монастиря митрополит Рівненський і Острозький Іларіон у співслужінні єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського Павла, намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляда), всечесної братії обителі та запрошеного духовенства Помісної Православної Церкви України.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

По завершенні богослужіння митрополит Іларіон звернувся до присутніх із повчальним словом та привітав братію з храмовим святом.

Окремі слова вітання звучали на адресу архімандрита Онуфрія з нагоди його Дня Тезоіменитства. Владика Іларіон побажав отцю-наміснику всесильної Божої допомоги у пастирському служінні на благо Української Православної Церкви і побожного народу України.

moder