ЄПИСКОП ПАЇСІЙ СПІВСЛУЖИВ БЛАЖЕННІШОМУ МИТРОПОЛИТУ КИЇВСЬКОМУ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ ЕПІФАНІЮ ЗА БОЖЕСТВЕННОЮ ЛІТУРГІЄЮ У КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ РІЗДВА ХРИСТОВОГО МІСТА ВОЛОДИМИРА

У свято Переполовення Пʼятидесятниці та в день вшанування памʼяті святого преподобного Стефана, ігумена Києво-Печерського, єпископа Володимир-Волинського, 10 травня 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час Першосвятительського візиту на Волинь очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового міста Володимира.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, митрополит Рівненський і Острозький Іларіон, митрополит Білоцерківський Євстратій, архієпископ Володимирський і Нововолинський Матфей, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній, виконуючий обовʼязки Києво-Печерської Лаври архімандрит Авраамій, місцеве та запрошене духовенство.

Також за богослужінням молилися віряни, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, міський голова Ігор Пальонка та Народний депутат України Ігор Гузь.

Після прочитання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.

Предстоятель наприкінці богослужіння відзначив захисників Батьківщини, волонтерів та представників місцевої влади високими церковними нагородами.

Керуючий єпархією архієпископ Матфей своєю чергою висловив вдячність Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за невтомну працю задля розбудови нашої єдиної помісної Української Православної Церкви та підніс Предстоятелю квіти та просфору.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

За матеріалами пресслужби Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)