ЄПИСКОП ПАЇСІЙ ПРИВІТАВ АРХІЄПИСКОПА ВОЛОДИМИРСЬКОГО І НОВОВОЛИНСЬКОГО МАТФЕЯ З НАГОДИ 50-ТИ РІЧЧЯ

6 вересня 2023 року, у день свята чуда Архістратига Михаїла в Хонах на запрошення архієпископа Володимирського і Нововолинського Матфея, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій співслужив за Божественною Літургією, яку очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон у кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимира.

У святковому богослужінні співслужили: Екзарх Вселенського Патріарха в Україні єпископ Команський Михаїл, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, митрополит Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Володимирський і Нововолинський Матфей, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній, а також місцеве і запрошене духовенство.

Під час Літургії підносились молитви за Перемогу України над російським агресором, а також особливі прохання за ювіляра – Керуючого Володимир-Волинською єпархією, архієпископа Матфея, який цього дня відзначав 50-річчя з Дня народження.

По завершенні літургії був звершений молебень до святого Архістратига Михаїла.

Після уставних богослужінь генеральний секретар Священного Синоду митрополит Симеон від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія зачитав вітальний лист. Також від свого імені та від імені архієреїв привітав архієпископа Матфея з ювілеєм, до вітань також долучились представники обласної влади, районної, депутати, військовослужбовці,представники силових структур,представники спілки Українок та вірні які прийшли привітати свого архіпастиря.

За матеріалами пресслужби Вінницько-Барської єпархії (ПЦУ) та пресслужби Володимирської і Нововолинської єпархії (ПЦУ)