Вітальне слово архіпастиря з Днем Збройних сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть мої щирі вітання з професійним святом – Днем Збройних Сил України.

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Служба в лавах Української армії для Вас не просто професія, це – найвища честь, покликання.За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх патріотів. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Сьогодні День Збройних сил України ми зустрічаємо в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. Свято Збройних сил України – це данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

Вірю в те, що Українська армія буде залишатися національною гордістю, гарантом безпеки нашої держави. Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю українського народу, повернутися до рідних домівок живими і здоровими всім хто стоїть на захисті наших кордонів!

Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових! Нехай Господь Бог благословить вас і ваших рідних міцним здоров’ям та довголіттям. Щиро бажаю віри у перемогу, військової вдачі, козацького українського духу, який неможливо здолати! Переконаний, що Україна переможе.

Слава Україні! Героям слава!

Керуючий Житомирсько-Овруцькою єпархією

+Паїсій

єпископ Житомирський і Овруцький