У Житомирі вшанували жертв Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2019 року у Житомирі відбулися пам’ятні заходи з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи. У цей день єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій взяв участь в мітингах-реквіємах біля пам’ятних знаків жертвам Чорнобиля. Владику супроводжували священнослужителі Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира настоятель храму митрофорний протоієрей Богдан Бойко, протоієрей Володимир Бігун , протоієрей Василь Загнибіда, протоієрей Іоан Сопронюк та дякон Василь Солонинка.

Меморіальні заходи, пов’язані із спомином 33-х роковин Чорнобильської трагедії, відбувались традиційно біля пам’ятного знака «Чорна біль» та пам’ятника «Пожежним, які врятували світ».

Очільник Житомирсько-Овруцької єпархії з духовенством звершили заупокійну літію за загиблими в наслідок Чорнобильської катастрофи. У богослужіннях брали участь представники ради Церков та релігійних організацій Житомирщини.

Представники різних релігійних конфесій разом провели заупокійну літію за загиблими, а військові пройшли урочистою ходою на честь Героїв.

Сотні житомирян та гостей міста вшанували тих, хто загинув, захищаючи світ від катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії