У Житомирі відбулась пре-конференція з приводу святкування 1030-ї річниці Хрещення Київської Русі

7 серпня 2018 року, у прес-центрі при Житомирській Обласній державній адміністрації, відбулася прес-конференція з нагоди 1030-ї річниці Хрещення Київської Руси.

У прес-конференції взяв участь єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, представники інших християнських деномінацій, заступник голови Житомирської ОДА Лагута Ярослав Миколайович, виконуюча обов’язки начальника управління культури та туризму ОДА Парфентієва Тетяна Миколаївна.

«Сьогодні як ніколи православний світ, зокрема Україна, можуть мати свою церкву, оскільки наша держава є незалежною, і скільки було спроб об’єднати православіє, але у зв’язку з різними обставинами – це не відбувалося. І сьогодні об’єднання стоїть важливим питанням перед нами. Що означає хресний хід, який відбувся 28 липня?! Означає він те, що українство бажає бути незалежним від держав інших, і бажає мати свою Помісну Церкву. Без єдиної церкви ми не зможемо зберегти нашу державу. Об’єднаємо церкву – збережемо державу», – наголосив керуючий Житомирською єпархією єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Під час заходу було обговорено, що у Житомирі, 12 серпня 2018 року, під час святкування 1030-річниці Хрещення Русі-України відбудеться хресна хода, спільний молебень, а також працюватиме дитяче містечко із конкурсами та майстер-класами. Завершиться все святковим концертом.

Прес-служба Житомирської єпархії за матеріалами Житомир.info та Житомирської ОДА