У П’ЯТНИЦЮ ПЕРШОЇ СЕДМИЦІ ВЕЛИКОГО ПОСТУ ЄПИСКОП ПАЇСІЙ ЗВЕРШИВ ВЕЧІРНЮ З ЛІТУРГІЄЮ РАНІШОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ І ПРОЧИТАВ МОЛЕБНИЙ КАНОН ВМЧ. ФЕОДОРУ ТИРОНУ

3 березня 2023 року, в п’ятницю першої седмиці Великого посту, вранці Преосвященний Паїсій єпископ Житомирський і Овруцький, з архіпастирським візитом відвідав Новоград-Волинське благочиння та звершив вечірню з Божественною Літургією Ранішосвячених Дарів святителя Григорія Двоєслова, Папи Римського, у Свято-Михайлівському цокольному храмі м. Звягель.

За богослужінням владиці співслужили: благочинний та настоятель храму протоієрей Генадій Пограничний, запрошене духовенство благочиння, клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протодиякон Василь Татарин та диякон Павло Зубар.

Після відпусту Літургії, Архіпастир разом з духовенством, звершив читання молебного канону великомученику Феодору Тирону – творіння преподобного Іоана Дамаскина, – та благословив коливо, приготоване згідно з церковною традицією вірянами на честь святого Феодора і в пам’ять про померлих родичів.