У НЕДІЛЮ 3-ТЮ ПІСЛЯ ПАСХИ ЄПИСКОП ПАЇСІЙ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ ХРАМІ С. ЛИПНИКИ

30 квітня 2023 року у неділю 3-тю після Пасхи, свв. жінок-мироносиць, з архипастирським візитом очільник Житомирсько-Овруцької єпархії єпископ Паїсій відвідав Свято-Троїцьку парафію с. Липники Коростенського (Лугинського) району. В рамках відвідин, на запрошення релігійної громади, яка минулого року приєдналася до Православної Церкви України, Преосвященний Паїсій звершив Божественну Літургію у храмі та хресний хід навколо храму.

За богослужінням архіпастирю співслужили: настоятель храму та за сумісництвом благочинного Лугинського району ієрей Микола Войнарович; благочинний Народицького району ієрей Стахій Савчук та клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протодиякон Василь Татарин.

Під час Літургії на малому вході владика Паїсій нагородив настоятеля ієрея Миколи Войнаровича церковною нагородою – правом носіння набедреника.

По завершенні Літургії єпископ Паїсій очолив хресний хід довкола храму, під час чого окроплював освяченою водою вірних.

Після відпусту, владика подякував всім присутнім за спільну молитву а також Благословенними грамотами Предстоятеля Православної Церкви України та Архієрейськими грамотами були нагороджені парафіяни, що найбільше потрудились для приєднавчого процесу парафії до Помісної Церкви.

На завершення на паперті храму було зроблено спільне пам’ятне.