СВЯТО-ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА ПАРАФІЯ М. ЖИТОМИРА МОЛИТОВНО ВІДЗНАЧИЛА СВІЙ ЮВІЛЕЙ З ДНЯ ОСВЯЧЕННЯ ПРЕСТОЛУ

1 листопада 2023 року, в день пам’яті безсрібників Косми та Даміана, парафія Святого великомученика і цілителя Пантелеймона, яка знаходиться при Обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського м. Житомира, відзначила молитовно своє 10-ліття з дня освячення престолу.

Святкове богослужіння, з благословення керуючого Житомирсько-Овруцькою єпархією єпископа Паїсія, очолив митрополит Переяславський і Вишневський Олександр у співслужінні архієпископа Харківського і Слобожанського Митрофана, єпископа Житомирського і Овруцького Паісія, настоятеля храму протоієрея Василя Сорохтея та запрошеного духовенства єпархії.

За богослужінням молився генеральний директор Обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського Богдан Богданович Леськів, медичний персонал, пацієнти та прихожани храму.

Під час богослужіння лунали молитовні прохання за лікарів та пацієнтів лікарні, за захисників України, владу і народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й загиблих під час війни мирних жителів.

Після богослужіння на молитовну згадку владика-митрополит подарував громаді примірник другого видання Євангелія-а‌пракос, а директору медичного закладу – примірник факсимільного видання Мазепинського Євангелія.

Також, з благословення Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія, з нагоди ювілейної дати, єпископ Паїсій вручив настоятелю храму протоієрею Василю Сорохтею церковну відзнаку – медалль Архістратига Божого Михайла.

У свою чергу владика Паїсій подякував архієреям, настоятелю та всім присутнім за спільну молитву.

Завершилося святкове богослужіння многоліттям та було зроблено спільне фото.