СВЯТКУВАННЯ 60-ЛІТТЯ ПРОТОІЄРЕЯ ВІКТОРА ОПАНАСЮКА

29 квітня 2023 року – у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Рижани Хорошівського благочиння Житомирсько-Овруцької єпархії ПЦУ відбулося урочисте богослужіння з нагоди 60-ліття протоієрея Віктора Опанасюка, настоятеля храму.

На запрошення отця-ювіляра протоієрея Віктора Опанасюка, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій очолив святкове богослужіння, звершивши Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого та молебень.

У Богослужінні взяли участь: благочинний протоієрей Петро Андрусяк, настоятель храму протоієрей Віктор Опанасюк та запрошене духовенство Хорошівського, Пулинського благочинь, а також м. Житомира.

В кінці літургії та молебню, владика Паїсій освятив державний прапор України, який був поставлений біля храму, подарований родиною о. Віктора Опанасюка.

На завершення святкових заходів, архіпастир привітав отця Віктора з днем народження, вручивши з благословення Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія церковну нагороду – орден святителя і чудотворця Миколая.